• |
ide | kryesore

Aksident në Tiranë, motori përplas 80-vjeçarin

Lajme

Një aksident rrugor është regjistruar rreth orës 10:40 në rrugën e “Dibrës” në Tiranë.

Një motoçikletë me drejtues ende të paidentifikuar ka përplasur çiklistin P. M.,80 vjeç.

Si pasojë e përplasjes çiklisti P. M është dërguar në spital për ndihmë mjeksore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po vijon hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, dhe identifikimin e autorit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu