• |
ide | kryesore

Chriss Brown tregon performancën e parë të vajzës së tij (FOTO)

Paparazzi, Slider

Chris Brown është një nga reperët më të përfolur në showbiz-in botëror, për shkak të karakterit të tij dhe tlaentit por dhe ngjarjeve që është përfshirë herë pas here.

Duket se këtë talent ai e ka trashëguar edhe tek vajza 5-vjeçare, Royalty. Reperi ka publikuar një video në profilin e tij të “Instagram-it”, ku vogëlushja shihet duke kërcyer plot energji, njësoj si i ati. Komentet e ndjekësve kanë qenë të menjëhershme, të cilët kanë vënë në dukje talentin e saj të padiskutueshëm, edhe pse në një moshë farë të vogël.


Vajza e Chris ka ardhur në jetë pas një marrëdhënie të reperit me një modele të quajtur Nia, me të cilën ai njihet prej shumë vitesh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu