• |
ide | kryesore

Ndërron jetë aktori i Home Alone

Paparazzi, Slider

Mëngjesin e sotëm aktori, Rip Taylor ka ndërruar jetë.


Lajmin e ka bërë të ditur për mediat publicisti i tij Harlan Boll, nëpërmjet një deklarate për mediat


Ai tregoi se Rip prej më shumë se 1 jave nuk ishte mirë dhe pati disa komplikacione, që i shkaktuan edhe vdekjen.

Ai ndërroi jetë në një spital në Los Angeles, në moshën 88-vjeçare.

Rip Taylor ka një karrierë të gjatë në aktrim, por filmi i cili i dha më shumë famë është ai i “Home Alone”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu