• |
ide | kryesore

Pëson hemorragji cerebrale, shtrohet me urgjencë në spital avokati i Saimir Tahiri

Arkiva, Lajme, Të fundit

Është shtruar me urgjencë në spital avokati i njohur, Maks Haxhia. Lajmi raportohet nga News 24. Avokati Haxhia ka pësuar një hemorragji cerebrale, ndaj dhe pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale.

Maks Haxhia është një emër i njohur, pasi ka mbrojtur shumë personazhe “VIP”.

Mes tyre janë edhe ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, dhe Arbër Çekaj, “bosi” i 613 kg kokainë, sasisë më të madhe të futur në Portin e Durrësit.

12 Comments

    1. Te shohim nese mortja do t’a haje kete m.t, nje palaco sekser, i paskrupull fare. Ka shume gjynafe ne kurriz dhe vajtja ne te semes e ketij pocaqise do te gezoje shume hallexhij.

  1. Te shohim nese mortja do t’a haje kete m.t, nje palaco sekser, i paskrupull fare. Ka shume gjynafe ne kurriz dhe vajtja ne te semes e ketij pocaqise do te gezoje shume hallexhij.

  2. Nje tufe kermash qe kane vdekur,diten qe linden komentojne duke uruar qe te vdese,ja u paska palluar femrat e shtepise maksi,ju kermave te salihut

    1. po cthua o budalla.., Haxhia ishte BQ e ishte martuar per forme..dhe gruaja nuk la me shofer pa kaluar. Nejse juve te ridhjerjes nuk ju ben pershtypje nga mbrapa..Pink Generation..Informohu se haxhia ishte dhe eshte sekseri i gjykatave..Kujt nuk i kujtohet Fullani me shtepine prej Floriri..Haxhia hyri sekser dhe pagoi Ramen te dale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu