• |
ide | kryesore

Del VIDEO/ Si plasi sherri mes Zhegrovës dhe Kolollit te kombëtarja e Kosovës

Syri i Lapsit

Publikohet video e sherrit mes Edon Zhegrovës dhe Benjamin Kolollit, dy lojtarëve të kombëtares së Kosovës. Ata u përplasën keqazi në stërvitje, pak ditë para përballjes me Malin e Zi. U desh ndërhyrja e stafit për ta qetësuar situatën. Nuk dihet arsyeja e sherrit mes dy lojtarëve. Më pas stërvitja ka kaluar e qetë, me shpresë se kjo ngjarje nuk do të ketë asnjë ndikim në ndeshjen e radhës.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu