• |
ide | kryesore

Lajm i fundit/ Policia nis sërish arrestimet te Unaza e re (FOTO)

Lajme, Të fundit

Pas protestës së zhvilluar mbrëmjen e së premtes policia ka nisur sërish një aksion për të ndalur personate identifikuar si organizatorë të saj.

Tubimi është mbyllur pa incidente mes protestuesve dhe policisë përveç disa rasteve kur banorët janë përplasur me drejtuesit e automjeteve që kërkonin të vijonin rrugën e tyre.


Pas protestës në zonë gjenden forca të shumta të policisë. Raportohet se deri tani janë 5 të arrestuar. Shijak Tv reagoi se është ndaluar edhe një kameraman i saj që po filmonte operacionin e policisë. ©LAPSI.al

FOTO/ Policia nis arrestimet te Unaza e re, u bën presion dhe mediave

3 Comments

    1. o kari edhe luli te vije rrugen do e boj se nuk ndalohen veprat madhore nga dy tre shkerdhata qe kan shfrytezu truallin e pushtuar per 30 vjet dhe tani sdun me grric bythen… Luli thjesht po i perdor per momentin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu