• |
ide | kryesore

Nga futbollistë në anëtarë të bandës Residente: Messi e Suarez dyshe e frikshme edhe jashtë fushe

Sport

Lionel Messi e Luis Suarez kanë ndërmend të bëjnë një dyshe fikse në fushë edhe për disa vjet, por ndoshta kanë nisur njëkohësisht të shohin edhe drejt të ardhmes: mjafton ti shohësh sa të lumtur janë në bateri e tambur të bandës Residente, për ta kuptuar që e kanë seriozisht. Reperi portorikan është zbavitur shumë me argëtimin që kanë ndjerë dy futbollistët e famshëm dhe ka publikuar një foto në Instagram bashkë me dy lojtarët e Barcelonës duke komentuar me humor: “Ja dy antarët e rinj të grupit tim!”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.