• |
ide | kryesore

Anija më e madhe në botë, gati për 2021

F1, Stil

Anija e re Royal Caribbean ‘Mrekullia e Deteve’ do të jetë anija më e madhe e lundrimit në botë kur ajo të dalë në det.


Royal Caribbean bëri bujë në industrinë e lundrimit këtë javë pasi zbuloi më shumë detaje të anijes së saj të re, e cila do të jetë anija më e madhe e lundrimit në botë.


Linja e lundrimit zbuloi se anija e saj e pestë e klasës Oasis do të quhet ‘Mrekullia e Deteve’, dhe do të bëjë debutimin e saj të madh në 2021 duke lundruar nga Shanghai, Kinë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.