• |
ide | kryesore

Dua Lipa bën veprimin e papritur në rrjete sociale

Paparazzi, Slider

Dua Lipa ka qënë shumë e ndjekur dhe shumë aktive në rrrjetin social Instagram.

Ajo numëronte rreth 35 milion ndjekës por veprimi i saj i fundit i ka habitur të gjithë fansat e saj. Themi ka qënë pasi Dua ka fshirë të gjitha fotot që ajo kishte në llogari.


Kjo është hera e parë për këngëtaren që merr një veprim të tillë për llogarinë e saj në Instagram pas 4 vitesh në muzikë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu