• |
ide | kryesore

Martohet në fshehtësi aktorja turke

Paparazzi, Slider

Berkay Hardal, është martuar në fshehtësi të plotë duke i suprizuar të gjithë.

Berkay ka kurorëzuar në martesë dashurinë me aktoren Dilan Telkok. Çifti mbajti një ceremoni vetëm me të afërmit dhe miqtë më të ngushtë. Një javë më parë ata u fejuan dhe e ndan këtë lajm me publikun, por mesa duket martesën kanë preferuar ta shijojnë pak më në privatësi.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu