• |
ide | kryesore

Pas publikimit të raportit të Venecias, Meta shfaqet me Ramush Haradinajn

Lajme

Presidenti i Republikës, Ilir Meta është takuar me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortene tij Anita Haradinaj.

Takimi i tyre rastësor në “Mrizin e Zanave” është bërë i ditur nga vetë Presidenti, i cili në facebook ka postuar një foto.


“I lumtur të takohesha sot me Ramushin dhe Anitën te “Mrizi i Zanave” dhe të kalonim çaste të gëzueshme, duke uruar edhe fitoren e Dardanëve sot!” shkruan Meta.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu