• |
ide | kryesore

Video/ Gol me finte i Manaj: Shqipëria bën poker

Sport, Video

Sulmuesi të gjithë në gol. Pas Cikalleshit edhe Manaj shkon në gol, duke kompletuar pokerin në minutën e 90. Një vërshim i Roshit, në stilin e tij karakteristik dhe numri 10 e prek lehtë me finte, aq sa për ta dërguar në rrjetën modalve për herë të katërt.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu