• |
ide | kryesore

Video/ Silurë e Trashit: debutim me gol për partizanasin

Sport, Video

Nuk ka më ndeshje në Moldavi, me vendasit që pësojnë edhe golin e tretë, falë një tjetër gabimi në prapavijë. Trashi përfiton dhe godet fort diagonal, duke befasuar përsëri portierin Coselev. Kuqezinjtë shënojnë kështu golin e tretë në minutën e 40, duke shkuar të qetë në dhomat e zhveshjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu