• |
ide | kryesore

200 kg drogë në Peqin, arrestohen 4 të rinj

Arkiva, Lajme, Të fundit

Deri në orën 22.00 të së martës policia ka shoqëruar të paktën katër të rinj për sasinë e madhe të drogës së gjetur në Peqin.

Gjatë këtij operacioni antidrogë në Peqin është kapur një sasi prej rreth 200 kg kanabis. Lënda narkotike sipas burimeve të besueshme është sekuestruar në fshatin Proger dhe ishte gati për transportuar, por në momentin e fundit është sekuestruar, ndërkohë që po vijojnë hetime intensive për të identifikuar rrjetin e organizatorëve të këtij grupi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu