• |
ide | kryesore

Gazeta gjermane Bild shkrim dedikuar Stresit dhe BMW së sekuestruar

F1, Paparazzi

Jo shumë kohë më parë Stresi publikoi klipin e tij më të ri të quajtur “Nuk o veç Gang”. Përveç jetës të rrugës si një gangsterr ajo që i bëri më shumë përshtypje, ishte makina tip BMë ngjyrë floriri.  Një pjesë e klipit është realizuar në Gjermani dhe gjatë xhirimeve rreperi hasi probleme me policinë. Ata ia bllokuan makinën, pasi ajo prishte rendin publik, pasi ishte vendosur keq në mes të rrugës dhe kishte shkaktuar trafik. Por duket se pasi e kanë kuptuar se çfarë ka ndodhur në të vërtetë, media gjermane ”Bild” i ka dedikuar Stresit një artikull.Ata shkruajnë se makina nuk është e rrezikshme, pasi ajo ndodhej aty për të xhiruar një klip. Ata shkruajnë se makina gold ishte në pronësi të Stresit, një superstar shqiptar.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu