• |
ide | kryesore

I dënuar me 4 vjet burg, arrestohet i riu i shpallur në kërkim

Lajme

Një 24-vjeçar i shpallur në kërkim kombëtar për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” është arrestuar ditën e sotme në Fushë-Krujë.

Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale M.S., banues në Fushë-Krujë, mbi të cilin rëndonte dënimi me 4 vjet e 8 muaj burg.


Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për ndjekjen e veprimeve të mëtejshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu