• |
ide | kryesore

Kate Middleton jep shenja për një tjetër shtatëzani

Paparazzi, Slider

Çifti mbretëror ndodhet për një tur katër ditor në Pakistan dhe duket se janë shtuar detajet se Kate dhe William presin të bëhen prindër sërish.


Për herë të parë në një nga turet e tyre ata kanë marrë një mjek me vete. Mediat e huaja shkruajnë se zakonisht vetëm Mbretëresha dhe Princi Charles shoqërohen nga disa mjekë kur udhëtojnë, për këtë arsye fakti që edhe William dhe Kate kanë një mjek në Pakistan shton dyshimet për pritjen e ëmbël.


Bëhet e ditur gjithashtu se përveç mjekut ata kanë marrë me vete sekretaren e tyre private, sekretaren e komunikimit, një pastruese dhe parukiere.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu