• |
ide | kryesore

Miranda Kerr zbulon emrin e bebit pas lindjes

Paparazzi, Slider

Miranda Kerr u bë nënë për herë të tretë në fillim të tetorit dhe çifti vendosi ta bëjë publik lajmin.

Supermodelja solli në jetë fëmijën e dytë me partnerin Evan Spiegel, bashkë-themeluesin e Snapchat-it. Ndonëse deri më tani Kerr zgjodhi të mos jepte asnjë detaj rreth bebit, në postin e fundit të Instagram-it, ajo zbuloi emrin e të birit. Emri i vogëlushit është Myles.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu