• |
ide | kryesore

Aktorja turke gjykohet për lidhjen me regjisorin

Paparazzi, Slider

Alina Boz ka qenë gjithmonë e komentuar për rolet e saj të shumta në telenovelat turke nga të cilat mori dhe famën që sot ka.

Telenovela ‘Fate të kryqëzuara’ e bëri edhe më të njohur Alinën, e cila luante rolin e Hazallit.


Aktorja prej kohësh shijon romancën me partnerin e saj Mithat Can Ozer, i cili është 37 vjeç ndërkohë që Alina është vetëm 20. Duket se diferenca e moshës nuk ka ndikuar fare tek çifti i famshëm, pasi ata e kanë marrë hapa më të mëdhenj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu