• |
ide | kryesore

Sebastian tregon pse nuk i propozon Angelique

Paparazzi, Slider

Ata janë prej 5 vitesh në një lidhje dashurie, por duket se nuk kanë ndërmend të lidhin kurorë. Bëhet fjalë për dyshen e njohur të telenovelave spanjolle, Sebastian Rulli dhe Angelique Boyer.
Pavarësisht 5 viteve lidhje dashurie me njëri-tjetrin, duket se Sebastian nuk ka ndërmend të bëjë martesë. Mediat spanjolle shkruajnë se Sebastian ka rrëfyer se nuk beson në martesë, por në dashuri. Për shkak të kësaj, aktori bën me dije se nuk do të firmosë ndonjëherë letrat e kurorëzimit të tyre.
“Ne kemi folur për këtë. Unë mendoj se qëllimi i jetës nuk varet nga një firmë. Kjo nuk më emocionon. Unë nuk besoj në martesa, por besoj në dashuri.”– ka thënë ai.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu