• |
ide | kryesore

Ndarja e One Direction një çlirim për Liam Payne

Paparazzi, Slider

Vite më parë One Direction ka qenë një ndër grupet më të pëlqyer të publikut.

Ndarja e tyre ishte një lajm që i trishtoi shumë fansat, por duket se për Liam Payne kjo ka qenë gjëja më e mirë.


Në një intervistë të dhënë së fundmi ai ka treguar se kur ishte pjesë e One Direction humbi veten, pasi gjatë gjithë kohës qëndronte i dehur.

“Unë kalova një fazë të keqe sa isha në grup, kam pirë shumë, shtova peshë dhe nuk e vura re. Unë pija çdo ditë dhe nuk shikoja dot asgjë në pasqyrë”, u shpreh Liam, i cili gjithmonë dallonte si më i shëndoshi i grupit.

“Koha jonë ishte thjesht një rrëmujë, unë shkoja në koncerte, kthehesha, pija dhe ngrihesha në orën 5 pasdite”, shtoi artisti 26-vjeçar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu