• |
ide | kryesore

Video/ Çinari shënon e nuk feston: Partizani shënon dy herë në shtesë

Sport, Video

Partizani merr fitoren në Shkodër pikërisht në kohën shtesë. Dy gola në harkun e dy minutave nga Cinari e Asani i kanë dhënë fitoren në transfertë Franco Lerdas. Depërtimi i Malës dhe pasimi për sulmuesin shkodran kapitulloi Vllazninë, në minutën e 92, në të majtën e fortë të shkodranit, që nuk festoi në respekt të tifozerisë.


Dorëzohet Vllaznia plotësisht, sepse mendoi që nuk ka kohë, porn ë fakt kohë kishte për golin e 1-3 të shënuar nga Jasir Asani në minutën e 94, në një inkursion personal, të finalizuar në shtyllën e parë të Sherrit.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu