• |
ide | kryesore

FOTO/ Përfundon në spital bariu që u sulmua nga ariu në Kukës

Lajme, Të fundit

Bariu nga Kukësi, Ekrem Onuzi, që u sulmua sot nga një ari ka mbërritur në Tiranë. Transporti i tij është bërë me helikopter dhe tashmë ai ndodhet në spitalin e Traumës në kryeqytet nën kujdesin e mjekëve.

Onuzi ka plagë të shumta në fytyrë, krahë, këmbë dhe pjesë të tjera të trupit si pasojë e sulmit nga ariu. “Me Ekrem Onuzin, sfidantin e ariut të murrmë! Me disa dëmtime por falë zotit jashtë rrezikut per jetën. Shërim të shpejtë dhe të plotë Ekrem Onuzi!”, shkruan një qytetar që ka publikuar dhe foton e Onuzit.


Bariu Ekrem Onuzi është sulmuar nga një ari teksa po kulloste bagëtitë e tij. Prej dy orësh është njoftuar Salla e Emergjencave për helikopter, por mjeti i transportit është vonuar ndërkohë që i plagosuri lufton me vdekjen. Banorët e zonës bëjnë me dije se gjendja e 45-vjeçarit është shumë e rëndë.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu