• |
ide | kryesore

Grimieri shqiptar pranon homoseksualitetin publikisht

Paparazzi, Slider

Dario Doka është grimieri dhe modeli shqiptar i cili së fundmi përmes një video e publikuar në YouTube , shfaq haptazi orientimin e tij seksual, dhe një gjë e tillë ka bërë jo pak bujë në mediat rozë.


“Jam gay”, shprehej i riu në videon e publikuar në kanalin e tij në YouTube.


 Së fundmi, ai ka qenë i ftuar në emisionin “Pop Culture”, ku foli për karrierën e tij si grimier dhe për homoseksualitetin e tij.
 Ai tregoi se i pëlqejnë meshkujt dhe u shpreh i vendosur se do të bëhet me fëmijë.

 


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *