• |
ide | kryesore

Pas ndarjes, Mozzik hedh kunja për Loredanën

Paparazzi, Slider

Pas deklaratës së Loredanës për ndarjen e tyre, e cila ishte e para që theu heshtjen pas shumë dyshimeve rreth marrëdhënies që kishin, situata u bë akoma dhe më e qartë.

Dukshëm të dy kanë ecur para, këngëtarja me turin e saj dhe Mozzik me muzikën e tij.


Ai ka zbuluar se do të publikohet shumë shpejt projekti i fundit, i titulluar “Dhelpër dinake”.

Këtë e ka lajmëruar me anë të një postimi në Instagram, në të cilin shkruan: “Dhelpër Dinake po vjen. Me ndërru lojën në vjeshtë, veç unë di”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu