• |
ide | kryesore

Albin Kurti flet për aksidentin në Tiranë: Lëndova bërrylin, por atë nuk e përdor

Lajme, Të fundit

Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti ka folur për herë të parë për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e së dielës në autostradën Tiranë-Durrës. Në një intervistë për Syri Tv, Kurti ka treguar rrethanat, ndërsa është shprehur se ka lënduar vetëm bërrylin.

“Ishim duke udhëtuar për në Tiranë për të festuar fitoren. Para nesh kishim një makinë policie, e cila goditi një makinë tjetër. Ne goditën makinën e policisë dhe makina pas nesh na goditi. Gjithsesi nuk pësuam lëndime. Unë kam dëmtuar vetëm pak bërrylin, por duke qenë se unë nuk jam njeri i bërrylave kjo nuk është problem”, – është shprehur Kurti.


3 Comments

  1. Per kete duhet pyetur edhe Shpendi me shoke. Gjithsesi brryli nuk te ben hall aq sa ketij tonit qe masturbohet gjithe diten.

  2. Te gjithe kane pritshmeri nga Kurti.
    Por me kete fitore te vogel eshte bere thjesht nje ushtar i avancuar ne fushen e kufizuar te shahut, i cili, po s’pati logjistike nga prapa, eshte i destinuar te bjere….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu