• |
ide | kryesore

Basha i përgjigjet Ramës: Nuk ka citat në botë t’i mbulojë dështimet e tua. BE të ka refuzuar ty!

Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryetari i Partisë Demokratike ka reaguar me anë të një statusi në “Twitter” pas postimit të Ramës në “Facebook”. Kryeministri publikoi deklaratën e homologut italiane Giuseppe Conte i cili kishte thënë:

“Mbledhja e mbrëmshme do të mbahet mend si gabim historik. Shqipëria meriton hapjen e negociatave”.


Si dhe atë çfarë ka thënë Basha duke e quajtur mos hapjen e negociatave dështim të qeverisë.

Statusi i Bashës:

Kot fshihesh me lojëra fjalësh. Nuk ka citat në botë ti mbulojë dështimet e tua. Pikë. BE të ka refuzuar ty! Mbaj përgjegjësi.

3 Comments

  1. Pergjegjesi mor Bashe mban nje i pergjegjshem (normal),cfare pergjegjesie duhet te mbaje nje me kartele klinike “I papergjegjshem”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu