• |
ide | kryesore

Basha mbledh aleatët në selinë e PD-së

Lajme, Të fundit

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur sot në një takim aleatët e tij. Mësohet se mbledhja nisi rreth orës 17:00 në selinë e PD. Në fokus të diskutimeve është situata politike në vend pas dështimit me hapjen e negociatave. Teme kryesore eshte edhe reforma zgjedhore, per te cilēn Rama tha sot se do ta votojë brenda këtij viti me deputetēt e opozitës që janë në Kuvend.


5 Comments

 1. O zot!nje foto sa per mijera fjale,imagjino se kush pretendon te marri pushtetin dhe te na nxjerri ne selamet,Basha,Mediu,Nard Ndoka,Dash Shehu,Duka i krimit (sipas Berishes),Vangjelis Dules,te qafsha moj Shege se ngeli planci vare…!

 2. prandaj rrin Rama ne pushtet se shiko cfar opozite ka si teater kukllash . te gjithe kryetar partish fantazma qe kane 30 vjet kryetar partish te vogla qe duan pushtet njehere majtas e njehere djathtas nga ti dali . te gjitha keta kryetare bashke me presidentin dhe kryeministrin duhet me i perzene nga shqiperia . ska faj bota qe na gjukon kur ketu as largohet dhe as denohet politikani cfardo te kete bere . kaq sa eshte shqiperia 2 parti mjaft i ka sic jane ne amerike , te gjitha partite e tjera jaen lojra dhe pazare politike .

 3. si ka munesi qe ne shqiperi nuk gjinden njerez te afte dhe ndershem te krijojne nje opozite te vertet.jo nje llum qe sillen rrotull per te shqyer ndonje cope,dhe bejne lojen e njeri tjetrit.mjafton cfare thote kjo palo opozite:do bejme reform zgjedhore por sistemin se ndryshojm.cfare reforme eshte,thjesht nje mashtrim.populli nuk eshte budalla qe po mundohen ta bejne kjo palo klase politike.nuk jane gje tjeter vec ca vagabonde,hajdut,kriminel duke filluar nga i pari gjer te i fundit

 4. Po ca i kujtoni ju njerzit me?

  po Luli i pari nuk duhet te jete aty. Ja dha partine saluku si shoku i Argites qe eshte.
  Mona cizmemadhja. Nje baxhelle injorante me doktorature.
  Medi gerdeci.
  Nar traktoristi.
  Dule greku.
  Duka i krimit.
  Dash plonci…..

  te gjithe karta te djegme, pa asnje risi ne politike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu