• |
ide | kryesore

Elbasan, burri tenton të vrasë me thikë gruan

Lajme, Të fundit

Një burrë është shoqëruar në polici pasi ka tentuar të vrasë me thikë gruan e tij. Ngjarja ka ndodhur në Elbasan, si pasojë e një konflikti mes çiftit.

Forcat e policisë kanë ndërhyrë në kohë duke shpëtuar gruan dhe duke shoqëruar bashkëshortin e saj.


Po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

3 Comments

  1. Koncesionet e vilma nushit dhe kthimi i Tirane cdo dite si xhungel betoni dhe rastet korruptive dora dores kane me teper interes kombetar pastaj keto lloje lajmesh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu