• |
ide | kryesore

Fotografohet në burg Felicity Huffman (Foto)

Paparazzi, Slider

Ylli i “Shtëpiakeve të dëshpërura” pranoi se pagoi 15.000 dollarë që përgjigjet e provimit të vajzës së saj për pranimin në kolegj të korrigjoheshin fshehurazi në vitin 2017.

Ajo gjithashtu duhet të bëjë 250 orë shërbim në komunitet dhe të paguajë një gjobë prej 30.000 dollarësh.


 Dhe së fundmi një paparacët ka mundur të shkrepë një foto të saj nga larg ku aktorja shfaqet më unifromën e të burgosurit teka ndodhet në oborrin e burgut ku përveç unifromës aktorja mbante një kapele të bardhë bejsbolli, syze dhe ajo që dukej se ishte një byzylyk është një monitorues.

“Unë mund t’ju premtoj që në muajt dhe vitet në vijim do të përpiqem  të jetoj një jetë më të ndershme, të shërbejë si një model me rol më të mirë për vajzat dhe familjen time dhe të vazhdoj të kontribuoj me kohën dhe energjitë e mia kudo që të jem e nevojshme,”

“Shpresa ime tani është që familja ime, miqtë e mi dhe komuniteti im do të më falin për veprimet e mia.” deklaroi aktorja në momentin kur i’u dha vendimi.

1 Comment

  1. Eshte aktore shume e mire. Nder te paktat raste kur nje aktore seriali ( televizioni), me ka bere pershtypje per cilesi aktrimi dhe behet fjale per kohen kur serialet televizive ne amerike ishin te paragjykuara dhe nuk kerkonte njeri cilesi.
    Cudi qe
    Per vete bente maksimumin kur nuk kerkohej, ndersa per vajzen kerkonte t’ja dilte me me pak se minimumi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu