• |
ide | kryesore

Gjendet pa jetë në banesë një djalë në Ksamil

Arkiva, Lajme, Të fundit

Eshte gjendur ne banese pa shenja jete nje 30 vjeçar nga Ksamili.

Kane qene familjaret te cilet kane gjetur ne banese te vdekur Ervis Oruci, 30-vjec. Mesohet se Oruci ishte nje person me precedente penale ne vjedhje dhe prodhim dhe shitje narkotikesh, dhe perdorues droge.


Sipas informacioneve te para behet me dije se shkak per vdekjen e tij eshte bere marrja e nje sasie medikamentesh.

I riu, kishte pak jave qe kishte dale nga spitali psikiatrik i Vlores. Sakaq policia po punon per zbardhjen e plote te ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu