• |
ide | kryesore

Vrasje me armë zjarri në Shkodër, Policia jep detajet e para

Lajme, Të fundit

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në malësinë e Shoshit në qytetin e Shkodrës.

Mësohet se viktima është shtetasi Lazer Arraj (Pjetrushi), 55 vjeç.


Arraj është qëlluar 2 herë me armë zjarri dhe trupi i tij i pajetë është gjetur nga kalimtarët në zonë.

Policia është nisur drejt vendngjarjes për të kryer zbardhjen e plotë të rrethanave dhe të shkaqeve të ngjarjes.

Informacion paraprak:

Me datë 21.10.2019, rreth  orës 12:00,  në fshatin Shosh, Shkodër, dyshohet se është vrarë me armë zjarri shtetasi  L. A. 55 vjeç, banues në fshatin Palaj, Shosh, Shkodër.

Shërbimet e policisë dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendngjarje  dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin e kapjen e autorit.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu