• |
ide | kryesore

Morena Taraku përfundon në spital

-Instant, Paparazzi, Slider

Morena Taraku ishte duke festuar publikimin e këngës së saj më të re, kur papritur njoftoi se kishte përfunduar në spital. Instagrami i saj u mbush me postimet nga klipi më i ri i titulluar, “Missed Call”, ku Morena shfaqet tepër tërheqëse me automjetet e saj luksoze. Por papritur, bukuroshja shqiptare nuk u ndje mirë dhe përfundoi duke marrë serum në spital.


Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, ku shihet e shtrirë në spital duke marrë trajtimin e nevojshëm.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu