• |
ide | kryesore

Aksident tek mbikalimi i Vorës, plagoset shoferi (FOTO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Ngjarja ka ndodhur pranë mbikalimit të Vorës, ku sipas informacioneve paraprake shkak ka qenë shpejtësia e lartë.

Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafikndarësen. Identiteti i të plagosurit ende nuk bëhet i ditur por mësohet se është dërguar me urgjencë drejt spitalit në Tiranë.


Policia dhe Grupi Hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur detaje të reja mbi rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu