• |
ide | kryesore

Habiten kalimtarët, Bebe Rexha twerk në mes të qytetit (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, së fundmi ka udhëtuar drejt Kalifornisë.
Ajo atje pritet të mbajë koncertin e saj të radhës, në kuadër të festës së Halloweenit.Artistja me origjinë nga Dibra, publikoi në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqej bashkë me balerinët e grupit të saj, të cilët ishin maskuar dhe të bërë gati për performancën per natën e sotme.Ndërkohë gjate qendrimit atje ajo nuk ka hezituar të dhurojë “twerk” në mes të qytetit, para qindra të pranishmëve.

Teksa tundte të pasmet e saj, një person i maskuar me sharrë qëndronte pas saj, duke e bërë skenën më “të frikshme”.Përkundrazi, të pranishmit kanë qeshur me këtë spektakël të dhuruar nga këngëtarja shqiptare.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu