• |
ide | kryesore

“Ciao a tutti, belli e brutti!”, dorëhiqet drejtori i Autoritetit Portual të Durrësit

Lajme, Të fundit

Drejtori i Portit të Durrësit, Agron Tare është dorëhequr nga detyra. Lajmi është bërë i ditur nga vetë Tare në një postim tijin në “Facebook”, ku shkruan se ka dhënë dorëheqjen për të vijuar rrugëtimin profesional.

“Që prej marrjes së detyrës si Drejtor i Përgjithshëm Ekzekutiv i Autoritetit Portual Durrës, kam shërbyer më devotshmëri dhe pasion për punën, gjë që e tregojnë rezultatet e deritanishme financiare të këtij institucioni. Dorëhiqem për të vijuar rrugëtimin tim profesional dhe duke i uruar pasardhësit/es tim/e suksese! Nuk mund të lë pa falënderuar ata që më besuan këtë pozicion të rëndësishëm, ekipin e APD-së, bashkëpunëtorë të mi, të afërt e të largët! Ciao a tutti, belli e brutti!”, është shprehur ai. 


Tare e mori postin e drejtorit të Portit të Durrësit më 22 janar të viti 2019, pasi ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku shkarkoi Afrim Bakajn. Më herët, Tare ka mbajtur detyrën e konsullit të Përgjithshëm të Shqipërisë në Stamboll.

8 Comments

 1. Ore nuk po ndihet me ky pordhali madheshtor , LAPSI , per AirAlbanian . Cfare ka ndodhur ? Do prisni dhe pak dhe do lepinin tere ato qelbesira qe nxorret nga zorra e trashe kunder kesaj kompanie.
  Sa per dijeni , edhe ju komentuesti qe masturboheshit sa here fillonte Bushat kurva dhe anal-izonte kete kompani, ju pranojme te udhetoni me ne. Nuk mbajme inat .

  1. nejse artikulli ishte per Taren, por po te flisni per Air Albanian mund te te them qe eshte turkish airline, qe me leket e taksapaguesve shqipetare dhe licencat e qeverise shqipetare kane bere kompani ajrore..qe rraklamen e pritje e percjellje po i ben me leket e shqipetareve dhe diferenca ne cmim eshte 0. Tani po te duash masturbohu me suksese..jeni mesuar..Masturbimi qe duam!

 2. Flet për vazhdim rrugëtimi profesional copa e mishit me dy sy që kërcen nga një post në tjetrin pa parur asnjë kualifikim. Krahasoni punën e fundit dhe atë para, konsull në Stamboll dhe pastaj drejtor i autoriteti portual në Durrës pa asnjë lidhje me njëra tjetrën. Ky vëllai i vogël i Tare-ve (dhe më idioti) “vazhdimin profesional” e merr nga Rama si dhuratë për udhëtimet me çarter e biletat e ndeshjeve në Itali që i jep Igli Tare.

  1. Ore nuk ngeli tare pa drejtorllek! duke filluar nga i jati IDIOT me nam..Isai! Germo Tare Germo se “Belli e Brutti” do gjesh!

 3. O Air Albania je bere si Shaban Qosja qe zihej me njerezit kot rrugeve. Edhe kur nuk i thonin hunderr ai ai i thoshte he pse nuk shan keshtu dhe puna jote o derdimen mavi. Je bere si ajo kenga
  o Dudi o dudi
  ku ta fus une
  e ku gerthet ti

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu