• |
ide | kryesore

Lei Kraja: Nuk i kam problem fëmijët jashtë martese

Paparazzi, Slider


Moderatorja e sportit Lei Kraja ishte e thirrur së fundmi në emisionin e mbasdites ‘Ftesë në pesë’.

Ajo si rrallëherë foli dhe për jetën e saj private.Lei u shpreh se në të ardhmen do ta kishte problem nëse bashkëshorti do të jetonte larg sepse sipas saj zë vend shprehja ‘larg syrit, larg zemrës’.

Moderatorja u shpreh gjithashtu se ajo nuk do e kishte problem nëse bashkëshorti i saj do të kishte fëmijë jashtë martese.

’Nuk do e kisha problem nëse ai dotë kishte fëmijë jashtë martese. Mund të ndodhë qëtë njihemi vonë dhe ai të ketë fëmijë nga martesa e mëparshme.As nuk e kam problem.Unë për vetë dy fëmijë dua që të marrin të gjithë vëmëndjen’ është shprehur Kraja.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *