• |
ide | kryesore

Video/ Gripshi rifut në lojë Skënderbeun para pushimit

Sport, Video

Partizni mund të administronte një avantazh prej dy golash, por në dhomat e zhveshjes futet me zhgënjimin e marrë nga goli i Gripshit në minutën e 44. Sulmuesi dhuron spektakël brenda zonës dhe me një goditje të kalibruar mposht portierin Hoxha. Skënderbeu ngushton diferencën në 2-1, duke e bërë emocionuese sfidën në pjesën e dytë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu