• |
ide | kryesore

Bes Kallaku publikon trailerin e filmit të ri (Video)

Paparazzi, Slider

Bes Kallaku ia dedikon këtë film vetes së tij, Top Channel-it, Portokallisë, të Dielës Shqiptare e të gjithë ata që e kanë duartrokitur deri tani.

“Pas me shum se 2 vite e gjysem pune, shum lodhjeje, sakrifice, ju premtoj se “Falco” do ju thyeje brinjet nga te qeshurat. Ky, nuk eshte vetem filmi im, sepse nuk do isha ktu pa ndihmen dhe eksperiencen e gjithesecilit qe kam punuar gjate gjithe karrieres sime. Ky eshte filmi i Besit, i Top-Channel-it, i Portokallise, i te Dieles Shqiptare, i te gjithe juve qe me keni duartrokitur deri ktu. I gjithe stafit dhe ekipit te filmit, i te gjithe aktoreve dhe atyre qe ndihmuan qofte edhe me nje gote uji”, –shkruan Besi në Instagram përkrah trailerit të filmit.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu