• |
ide | kryesore

Martohet artisti i ‘Red Hot Chili Peppers’

Paparazzi, Slider

Ylli i “Red Hot Chili Peppers”, Flea, është martuar me stilisten e modës Melody Ehsani


Rockeri u martua me të fejuarën gjatë fundjavës dhe postoi në mediat sociale të martën për ta ndarë lajmin e gëzueshëm. “Jeta ime ka ndryshuar përgjithmonë dhe unë jam përjetësisht i përulur dhe mirënjohës,” shkroi Flea nën një foto të ditës së martesës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu