• |
ide | kryesore

Gerard Depardieu ndërpret takimin e Edi Ramës me Albin Kurtin

Lajme, Të fundit

Pak përpara mesnatës, kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto me kreun e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti me të cilin pati një takim disa-orësh mbrëmjen e së premtes. Por siç njofton vetë Rama në Facebook, takimi u ndërpre nga vizita e aktorit të njohur francez Gerard Depardieu.

“Në mes të një bashkëbisedimi të gjatë prej disa orësh me Albinin, ku hapëm shumë tema të bashkëpunimit dhe mirëkoordinimit të dy qeverive, patëm një moment pushimi të veçantë, me autorët kosovarë dhe aktorin e madh Gerard Depardieu, të cilët po xhirojnë në Shqipëri filmin “Unë dhe Millosheviçi”😊” – shkruan Rama. ©LAPSI.al


11 Comments

  1. Nje person me pseudonime te ndryshme e ka mbushur kete lajm me te njejtin lloj komenti.
    Bravo , duket qe jeni shume opozikare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu