• |
ide | kryesore

FOTO/ Ndërron jetë në Belgjikë aktorja e njohur shqiptare

Lajme, Të fundit

Ka ndërruar jetë në moshën 60-vjeçare aktorja e njohur shqiptare Shpresa Bërdëllima. Aktorja Bërdëllima ndërroi jetë në Belgjikë. Bërdëllima jetonte prej vitesh në shtetin belg, së bashku me familjen.

Aktorja ka luajtur në filmat “Flutura në kabinën time”, “Vajza me kordele të kuqe”, “Përtej mureve të gurta”, “Kur hapen dyert e jetës”, “Era e ngrohtë e thellësive” apo edhe “Kur ndahesh nga shokët”.


Image result for shpresa berdellima Image result for shpresa berdellima Image result for shpresa berdellima Image result for shpresa berdellima Image result for shpresa berdellima Related image Image result for shpresa berdellima Image result for shpresa berdellima Related image

4 Comments

  1. Ngushllime familjes, im me ka per tu merzitur shume kur ta marri vesh pasi e donte shume sidomos te filmi Kur hapen dyert e jetes. Kaq e re te ike nga kjo bote 🙁

    U prehte ne paqe dhe flmn per krijimtarine tende. Do doja ta thoja flmn direkt e s’pata e s’do kem me kete shanc.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu