• |
ide | kryesore

Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus mund të kthehen së bashku

Paparazzi, Slider

Ndarja e tyre pas 10 viteve bashkë, i habiti fansat e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth.

Pas një romance të supozuar me një vajzë, këngëtarja e famshme tani është lidhur me Cody Simpson dhe duket e lumtur në krahët e tij.Por nga ana tjetër edhe Liam është parë shpesh këto kohët e fundit me aktoren Maddison Brown.


Por ka gjasa që çifti i famshëm të rikthehen së bashku dhe këtë e ka thënë shoqja e ngushtë e Miley-t, Amazon Ashley.
Ky është vetëm një kapitull i ri. Nuk do surprizohesha nëse ata do ktheheshin sërish bashkë. E ndjej në zemër se ata janë të destinuar për njëri-tjetrin. Ata vazhdimisht gjejnë rrugën drejt lidhjes së tyre. Mendoj se Miley ka qenë më e lumtur se kurrë me Liam-in. Mungesa e bën zemrën të rritet edhe më shumë, ndaj ndarja është e nevojshme që të duash përsëri atë që kishe”, ka thënë ajo gjatë një interviste.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu