• |
ide | kryesore

Martohet në fshehtësi aktori i njohur

Paparazzi, Slider

James McAvoy së fundmi thuhet se është martuar në fshehtësi.
Mediat e huaja kanë publikuar një foto të tij dhe partneres, Lisa Liberati dhe kjo e fundit në gisht mbante një unazë martese.Burime për “Daily Mail” kanë treguar se ata janë martuar në fshehtësi të plotë dhe në ceremoni kishin shumë pak të ftuar.
Dyshja njihet që prej vitit 2017 dhe ata e kanë nisur romancën në sheshxhirime teksa kanë luajtur në të njëjtin film. James më parë ka qenë i martuar me Anne-Marie Duff me të cilën u nda pas 11 vitesh martesë. Dy muaj pasi përfundoi divorci, James dhe Lisa bënë publike romancën e tyre.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu