• |
ide | kryesore

Ricky Martin, baba për herë të katërt (FOTO)

Paparazzi, Slider


Ricky Martin së bashku me partnerin e tij Jwan Yosef janë bërë prindër për herë të katërt.

Në jetë ka ardhë vogëlushi që ata e kanë pagëzuar me emrin Renn Martin-Yosef .Këngëtari me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram ka ndarë me ndjekësit e tij dhe imazhine vogëlushit të sapo ardhë në jetë. ‘Djali ynë Renn Martin-Yosef lindi’ ka shkruar krahsa fotos këngëtari.

Kujtojmë që Ricky Martin dhe Jwan Yosef në vitin 2008 Ricky u bë baba i binjakëve, Valentino dhe Matteo, të cilët erdhën në jetë përmes një nëne mbartëse, njësoj si vajza e tyre Lucia dhe djali Renn.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *