• |
ide | kryesore

FOTO&VIDEO/ Ku i kishin fshehur shqiptarët 828 mijë euro dhe 1 kuintal kokainë në Athinë

Lajme, Të fundit

Zbulohen detaje të reja nga operacioni kundër një grupi të trafikut të drogës në Greqi, ku u sekuestruan 105 kilogramë kokainë dhe mbi 828 mijë euro ndërsa në pranga u vunë 2 shqiptarë dhe një kroat.

Mediat helene shkruajnë se shkatërrim i këtij grupi është bërë nga Byroja e Drogës në bashkëpunim me DEA-në amerikane. Sipas të njëjtave burime, policia greke pas informacionit dhe hetimeve gjetën drogën dhe paratë në një apartament në Brahami në periferi të Athinës. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu