• |
ide | kryesore

Qëndrimi i Kate në problemet e familjes mbretërore

Paparazzi, Slider

Marrëdhënia mes princ William-it dhe Harry-it prej kohësh është paksa e tensionuar, por ç’mendon Kate për këtë?

Sipas Us Weekly, dukesha është e shqetësuar për ta, por nuk ka ndërmend të nderhyjë në asnjë moment të vetëm.


Kate “urren ta shohë” Meghan-in dhe Harry-n në këtë gjendje, pas gjithë presionit që çifti kaloi me tabloidët britanikë, por po përpiqet të mbajeë vendin e saj. Princesha nuk do të përfshihet as në raportin mes vëllezërve, por uron që gjithçka të kthehet si më parë në familjen e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu