• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Shkodër, 1 i plagosur

Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin e Dajçit në Shkodër.

Nga informacionet paraprake mësohet se një këmbësor është transportuar në spitalin e Shkodrës, i plagosur pasi është përplasur nga një automjet.


I lënduari ka fraktura në disa pjesë të trupit, por është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit dhe ka shoqëruar drejtuesin e mjetit. ©Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu