• |
ide | kryesore

Foto/ De Ligt përsëri prek topin me dorë: rrjeti shpërthen nga ironia

Sport

Minuta e 11 e ndeshjes në derbin e Torinos futet në vëmendjen sarkastike të rrjeteve sociale. De Ligt prek (akoma edhe një herë) me dorë topin në zonën e penalltisë, por Doveri nuk sinjalizoi asgjë dhe e la lojën të vazhdonte. Arbitri i ndeshjes nuk akordoi penallti e nuk u thirr as nga VAR. Sic duket krahu i mbrojtësit hollandez është konsideruar shumë pranë trupit. Një vendim që është kontestuar nga Torino e që ka shkaktuar një rrebesh të vërtetë talljesh në web.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu