• |
ide | kryesore

Ndahet papritur nga jeta zv.ministri i Financave të Kosovës

Lajme

Është ndarë nga jeta pas një sulmi në zemër, zv.ministri i Financave në Qeverinë e Kosovës dhe njëkohësisht zyrtar i Listës Serbe, Bojan Stojanovic.

Ai ishte kryetari i parë i komunës së Graçanicës e formuar në vitin 2009 dhe e ka mbajtur atë post deri në dhjetor 2013. Që nga viti 2008, ai ishte anëtar i Kuvendit të Prishtinës. Stojanovic la pas gruan dhe tre fëmijët e tij.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu